Scroll Top

Hakkımızda

GÜZEL METAL HAKKINDA
Bundan 45 yıl önce, kapı ve mobilya aksesuarları üretimine o zamanın sınırlı koşullarında başlayan firmamız, şu an ülkemizde binleri aşan satış noktasında milyonlarca ürünü halkımızın istifadesine sunmaktadır. Ayrıca, yurtdışında 41 ülkede ürünlerimiz çok sayıda alıcıya ulaşmış durumdadır.
Yeniliklere açık olan firmamız ürün ve hizmet kalitesinde dünya standartlarına ulaşmış olup, ekonomik kalkınmayı sağlayan ilkelerinden taviz vermeden öncü olmaya devam edecektir. Kurumsal marka değerimizi uluslararası ölçekte bir seviyeye çıkarmakta kararlıyız ve bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz.

Kapı kolları, kapı aksesuarları, mobilya kulpları, mobilya aksesuarları, mobilya bağlantı elemanları mobilya tamamlayıcı ürünleri, iç dekorasyona yönelik alüminyum profil sistemleri ve mekanizmaları ile birlikte iç ve dış piyasalara hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz
Teknolojik yatırımlarla sürekli desteklenen güvenli ve kaliteli ürün yapısını geliştirerek, yenilikçi, yaratıcı ve küresel trendlere uyan özgün ürün tasarımlarını üstün hizmet anlayışı ile sunarak, yüksek düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlaması ile bölgesel pazarlarda lider, dünya pazarlarında etkin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, uluslararası rekabete uyumlu ve sürekli gelişen bir dünya şirketi olmaktır.

Misyonumuz
Müşterimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyeti ile birlikte güvenlerini daima ön planda tutarak kaynaklarımızın en verimli şekilde, ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutulması sağlanarak kullanılması sonucu, gelecek nesillere her bakımdan mükemmel bir dünya şirketi bırakmaktır.

1. Siparişlerinizi fax veya e-posta ile bildiriniz.
2. Üretim hatası olmayan ürünler iade alınmaz.
3. Mal teslim yeri İSTANBUL olup, nakliye alıcıya aittir.
4. Özel ürün siparişleri sözleşmeye tabidir ve iade alınmaz.
5. Bedeli ödenmemiş siparişlerinizde yeni fiyat listesi geçerlidir.
6. Sipariş miktarlarını, kutu miktarına göre veriniz.
7. Yeni fiyat listesi, bir önceki fiyat listesini geçersiz kılar.
8. Kargo ve Ambardaki ürünlerin sorumluluğu müşteriye aittir.
9. Her ay sonu bakiyeye bakılmaksızın cari hesap kapatılır.
10. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
11. Teslimatlar, satış koşulları ve ödeme performansına göre gerçekleştirilir.
12. Listemizde yer alan modellerin bir kısmı , Endüstriyel tasarım tescil belgesi ile koruma altına alınmıştır.
13. Listemizde bulunmayan MODEL – RENK ve ÖLÇÜLER için bilgi alınız.
14. Fotoğraf, gerçek ürün renkleriyle farklılık gösterebilir.
15. GÜZEL METAL, tipografik hatalardan sorumlu değildir.
16. GÜZEL METAL, fiyat değişikliği hakkını saklı tutar.
17. GÜZEL METAL, ölçülerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

http://bayi.guzelmetal.com.tr/
ONLINE SİPARİŞ HATTI / ONLINE ORDER LINE : 0212 692 70 00

Garanti Şartları

. Ürünlerin ambalajı yıpranmamış, daha önce açılmamış ve kullanılmamış olmasına dikkat ediniz.
. Tablolarda belirtilen ağırlıklara; boş kutu, ürün montaj materyalleri ve ürünlerin kendi ağırlıkları dahildir. Bu ağırlıklar değişiklik gösterebilir.
. Ürünlerin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, tiner gibi çözücü özelliğe sahip veya parlatıcı özelliği olan ürünler kullanmayınız.
. Hafif nemli ve yumuşak bez ile uygulama yapınız.
. Güzel Metal ürünlerinin garanti süresi, fatura tarihi itibariyle 2 (iki) yıldır.
. Yukarıda bulunan kullanım ve bakım talimatlarına, garanti koşullarına dikkat edilmediği durumda, ürün garanti kapsamı dışında kalacaktır.
. Ürünlerinizi iyi günlerde kullanmanızı diler, Güzel Metal’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hak ve Yükümlülükler

. 554 sayılı endüstriyel tasarımların korunması hakkında ve kanun hükmünde kararnamenin 12. maddesi gereğince Güzel Metal ürün tasarımları koruma altına alınmıştır. İzinsiz üretim ve satışı söz konusu değildir. Bu uyarıya rağmen ürünlerin üretimi ve satışıyla ilgisi bulunan şahıs/kurumlara ilgili yasal süreç başlatılacaktır.
. Güzel Metal, tehlike oluşturacak ya da kalite problemi yaşatacak ürünleri duyuru yapmadan üretimden kaldırma, satışını durdurma ve ürünleri piyasadan toplatma hakkına sahiptir. Ayrıca uyarı yapmadan tasarımsal değişiklige gidebilir, ürünlerin renk ve teknik özellikleriyle ilgili uygun gördüğü değişiklikleri yapabilir.
. Güzel Metal, katalog, broşür, fiyat listesi gibi tanıtıcı dökümanlarda hatalı gördüğü detayları veya baskı sürecinde gerçekleşen hataları değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.
. Oluşabilecek sorunlardan Güzel Metal sorumlu değildir.